Oferujemy usługi:


mycie zewnętrzne gliwice

1. Myciezewnętrzne

Polegające kolejno na: pokryciu karoserii preparatem do mycia wstępnego; opłukanie karoserii przy użyciu agregatu ciśnieniowego; myciu gąbką przy użyciu szamponu do karoserii; ponowne gruntowne opłukanie agregatem ciśnieniowym; wosk natryskowy SONAX; osuszeniu jej irchą; przetarciu progów, drzwi, klapy bagażnika; wypolerowaniu szyb miękkim papierem; wymyciu dywaników gumowych lub odkurzeniu dywaników z wykładziną.

mycie kompleksowe gliwice

2. Myciekompleksowe

Wszystkie czynności mycia podstawowego, wosk natryskowy, odkurzanie wnętrza, mycie szyb, plastiki wewnętrzne, nabłyszczanie opon i plastikowych elementów zewnętrznych; zapach w areozolu.

odkurzanie wnętrza gliwice

3. Odkurzanie wnętrza

Mycie dywaników gumowych i odkurzanie dywaników z wykładziną; odkurzanie foteli, tapicerki drzwi, wykładziny podłogowej, popielniczek, schowków; odkurzanie wykładziny bagażnika.

mycie szyb gliwice

4. Mycie szyb

Umycie i wypolerowanie szyb zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

mycie plastików gliwice

5. Plastiki wewnętrzne

Przetarcie wszystkich elementów deski rozdzielczej, wyposażenia drzwi i innych elementów z twardego plastiku wewnątrz samochodu przy pomocy irchy i antystatycznego preparatu do mycia i regeneracji plastików samochodowych.

czyszczenie plastików gliwice

6. Plastiki Zewnętrzne

Nabłyszczanie i konserwacja elementów z twardego plastiku zewnątrz samochodu przy pomocy antystatycznego preparatu.


ochrona lakieru gliwice

7. Ochronalakieru

Ochroń swoj lakier przed ciężkimi warunkami tj. sól drogowa, bród , czynnikami UV. Mamy do zaoferowania zabezpieczenie lakieru woskami lub powłoką kwarcową a nawet ceramiczna. Zabezpieczenie lakieru ma na celu jego ochronę, dodatkowo spowalnia proces brudzenia jak i rysowania się auta, wyciąga oryginalny kolor lakieru, a auto zdecydowanie szybciej i łatwiej się myje.

woskowanie gliwice

8. Woskowanienatryskowe

Po umyciu auta za pomocą metody natryskowej nakładany jest roztwór wosku polimerowego, następnie dokładnie rozprowadzony po karoserii za pomocą agregatu ciśnieniowego.

nabłyszczanie opon gliwice

9. Nabłyszczanie opon

Pokrycie opon środkiem do renowacji gumy, który wnika w głąb powierzchni opony, chroniąc gumę przed wpływem środowiska zewnętrznego, nadając jej jednocześnie świeży, lśniący wygląd.czyszczenie felg gliwice

10. Doczyszczaniefelg

Użycie specjalnego środka do czyszczenia i konserwacji felg aluminiowych.

czyszczenie tapicerki skórzanej gliwice

11. Czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej

W trakcie tego procesu usuwane sa zabrudzenia – Specjalnym preparatem czyszczona jest skórzana tapicerka siedzeń, boczków drzwi oraz elementów wnętrza z wszelkich trwałych zabrudzeń. , nie naruszając lica zewnętrznego ani struktur zewnętrznej i wewnętrznej czyszczonego elementu. Po wyschnięciu wszystkie wyczyszczone elementy są pielęgnowane i konserwowane preparatem o specjalnej formule.mycie silnika

12. Mycie silnika

Ze względu na ryzyko dostania się wody do układów elektronicznych i wiązek kabli usługa ta wykonywana jest na odpowiedzialność klienta; po zabezpieczeniu najważniejszych układów elektronicznych, silnik jest myty za pomocą specjalnych środków odolejających i agregatu ciśnieniowego.mycie podwozia

13. Myciepodwozia

Mycie specjalną lancą usuwającą zabrudzenia, błoto, sól oraz inne szkodliwe substancje z podwozia samochodu.

renowacja lakieru gliwice

14. Renowacjalakieru

Regenerowanie lakieru specjalnymi pastami powodującymi zanikanie drobnych rys i obić na karoserii, oraz zmycie z samochodu zabrudzeń powstałych na skutek działania czynników atmosferycznych, dzięki czemu powłoka lakieru jest gładka i błyszcząca.pranie tapicerki gliwice

15. Pranie tapicerki

Usługa ta obejmuje odkurzenie wnętrza następnie pranie podsufitki, foteli, tapicerki drzwi, wykładziny podłogi i bagażnika; pranie dywaników wykładzinowych; czyszczone są również wszystkie pozostałe elementy wnętrza; w ramach tej usługi myte jest także nadwozie i nakładany jest wosk natryskowy.

neutralizacja zapachów w aucie gliwice

16. OzonowanieNeutralizacja nieprzyjemnych zapachów wnętrza

Ozonowanie to zabieg, dzięki któremu łatwo pozbyć się nieprzyjemnych zapachów wszelakiego rodzaju na przykład dymu tytoniowego, spalenizny, stęchlizny, zapachów odzwierzęcych itp. oraz bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników grzybów.

usuwanie rys gliwice

17. Usuwanierys

Usuwanie zarysowań oraz otarc z karoserii bez konieczności lakierowania.polerowanie reflektorów gliwice

18. Polerowaniereflektorów

Polerowanie reflektorów ktore są zmętniałe, pożółkłe, zażółcone, porysowane oraz takie które wydają się już zużyte lub nieprzydatne.